Je idee omzetten in stappen en acties

Wat?

  • Kort online programma gedurende 4 weken wekelijks een live groepssessie.
  • Tussen de live sessies, werk je aan de uitwerking van je project: Je gaat direct praktisch aan het werk door het uitwerken van een concreet idee uit je eigen werkomgeving.
  • Daarnaast is er als extra aanvulling een online cursusdocumentatie om je stap voor stap wegwijs te maken in het proces en te gaat helpen bij de uitwerking jouw project.

Het programma is stapsgewijs opgebouwd zodat je tussen de sessies kan reflecteren en verder werken aan jouw project. De favoriete leerstijl van beelddenkers of multi-talent leiders is : leren door ervaring. Dit betekent zo snel mogelijk overgaan naar de praktijk

Er is bewust gekozen om te werken met kleine groepen (max. 8 deelnemers). Het delen in de groep versnelt het leerproces. De vragen, voorbeelden en bedenkingen van je mede-deelnemers zorgen gegarandeerd voor extra inspiratie en kennis.


online programma Je idee omzetten in stappen en acties Numentum


Voor wie?

Dit programma is interessant voor elke multi-talent leider of professional die meer structuur willen aanbrengen in hun hoofd om ideeën om te zetten in concrete stappen en acties. 

Verwacht je aan praktische werksessies je werkt voor de opdrachten aan een persoonlijke business case en uitwisseling van inzichten.


Praktisch:

Een groepstraject met max. 10 deelnemers, bestaat uit de volgende onderdelen:

  • 4 live Zoom sessies. Elke sessie zal worden opgenomen.
  • Tijdens de live sessies krijg je een korte theoretische inleiding en wordt tijd gemaakt voor de bespreking van de individuele opdrachten en vragen.
  • Online cursusdocumentatie (bestaande uit korte lesvideo's, praktische stappenplannen, handige checklijsten en tips).
  • Follow-up sessie (1u individueel) = in te plannen binnen 2 maanden na laatste groepssessie


Interesse om je ideeën om te zetten in acties?

Er is geen groepstraject gepland momenteel, neem contact op om te horen naar de eerst volgende start voor de nieuwe groep.

Wil je dit traject individueel volgen? Dan kan je op elk moment starten.




Tijdsinvestering

Wekelijkse live sessie is 1,5 uur.

Reken nog 1 à 2 uren extra werktijd om aan je opdracht te werken tussendoor. Je opdracht gaat over een business case uit je eigen werkomgeving zodat je het resultaat ook daadwerkelijk kan gebruiken.


Opmerking

Dit is geen presentatie cursus of opleiding om te leren tekenen. Daarvoor verwijs ik graag door naar collega's.

Dit zijn alle stappen vooraf die een beelddenker nodig heeft om tot een presentatie, verhaal of visuele voorstelling te komen die je je leidinggevende, medewerkers, collega's, klanten of leveranciers nodig hebben om je te begrijpen.


Welke resultaat mag je verwachten na deze workshop?

Je leert een manier van werken om je gedachten om te zetten in een coherent verhaal die je in verschillende situaties kan gebruiken; zoals een idee, een concept, een voorstel of oplossing voor een probleem, enz., structureren en om te presenteren voor een grote of kleine groep.

Na het volgen van het traject 'je idee omzetten in stappen en acties' heb je een manier van werken geleerd om je idee of voorstel te vertalen naar iets concreet waar je zelf of samen met anderen verder aan kan werken, zoals bijvoorbeeld:

  • Je kan ervoor kiezen om de acties zelf uit te werken. Maar omdat je het idee al omgezet hebt in stappen, heb je alles wat nodig is om collega’s bij de verdere ontwikkeling van je voorstel te betrekken.
  • Je ontdekt hoe je het overzichtsbeeld kan gebruiken in elke stap van het ontwikkelproces van idee naar uitgewerkte oplossing.
  • Als bijkomend voordeel biedt deze manier van werken je bovendien alle mogelijke informatie die je nodig hebt om je voorstel te presenteren en vragen te beantwoorden.


Wat zeggen deelnemers over het programma je idee omzetten in acties?

  • Deze training helpt mee echt om anders te leren werken zodra ik mijn eigen vooroordelen en weerstand durf los te laten.
  • Deze werkwijze helpt me op verschillende manieren om meer duidelijkheid te brengen in de chaos van mijn hoofd.
  • Op deze manier ben ik veel beter voorbereid om op alle mogelijke vragen en bedenkingen van collega’s te antwoorden.
  • Deze sessies zijn nu al geslaagd, ik had nooit verwacht om dit resultaat te behalen.


Wie is je begeleider tijdens dit traject?

Saskia Smet is de oprichter van Numentum.
Ze heeft zich gespecialiseerd in het coachen en adviseren over beelddenken op de werkplek. Sinds 2010 schrijft ze blogs over beelddenken op de werkplek.

Door de verschillen op een positieve manier te leren inzetten, ontstaat meer rust en vertrouwen bij de medewerker in kwestie waardoor de samenwerking in de groep efficiënter en prettiger verloopt.
Ook al werkt ze alleen met de medewerker, de positieve effecten beïnvloeden het volledige team en de resultaten.

Saskia Smet werkt als adviseur, sparring partner of klankbord, facilitator, trainer, coach en mentor voor multi-getalenteerde leiders en multi-talent professionals.

Saskia kijkt er naar uit om je te helpen om met een idee omzetten in plannen en acties tijdens dit traject!



Veel gestelde vragen (FAQ)

Hoe bestel je deze workshop 'idee omzetten in stappen en acties'?

Je bestelt en betaalt onmiddellijk online.

Wat als je met een andere manier wens te betalen dan direct online?
Neem contact op met Saskia zodat ze samen met jou naar een oplossing kan zoeken.


Krijg je een factuur?

Je ontvangt direct na betaling een elektronische factuur.

Het is mogelijk om specifieke referenties op te laten nemen op de factuur. Als dit niet lukt met het online bestellen, neem contact op met Saskia zodat ze dit voor jou in orde kan brengen.

Voor niet-Belgische bedrijven is het mogelijk om de BTW direct te verleggen.


Kan je dit programma omzetten naar een individueel traject?

Ja dat kan. Neem contact op om de mogelijkheden te bespreken met Saskia.
In dit geval kan je op elk moment starten.


Wat als je bedrijf of organisatie meerdere medewerkers wil laten deelnemen?

Neem contact op met Saskia zodat ze samen met jou de mogelijkheden kan bespreken.


Wat als je bedrijf of organisatie dit als interne opleiding wil organiseren?

Neem contact op met Saskia zodat ze samen met jou de mogelijkheden kan bespreken.


Wat als je hier geen antwoord vindt op je vraag?

Neem contact op met Saskia zodat ze jouw vraag kan beantwoorden.

Je idee omzetten in stappen en acties
menu

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x