Mastermind beelddenkers op het werk

Waarom een mastermind groepen voor beelddenkers?

Als beelddenker met een leidinggevende rol of als professional binnen een team, heb je nood aan een klankbord van gelijkgestemden. Beelddenkers staan immers vaak alleen in hun organisatie of bedrijf omdat ze anders denken en werken dan hun collega’s.

De mastermind groepen brengt deelnemers samen op vaste maandelijkse momenten rond de thema’s samenwerken en communicatie op de werkvloer.


Wat is een mastermind groep?

Een mastermind is geen nieuw model. Het bestaat al honderden jaren en werd uitvoerig beschreven in het boek ‘Think and Grow rich’ van Napoleon Hill uit 1937.

Een mastermind is een groep mensen met een gemeenschappelijk doel die elkaar adviseren, inspireren en steunen door mee te denken. 

 De groep fungeert als een klankbord en sparring partners voor de leden.

Zo'n master mind is een vaste groep die op regelmatige basis bij elkaar komt en elkaar verantwoordelijkheid doet opnemen om:

  • gemaakte afspraken na te komen;
  • de opgedane kennis om te zetten in de praktijk;
  • actief bij te dragen en mee te denken met de groep.

Kortom:
Ze streven vergelijkbare doelen en ambities na.
Voor de meeste beelddenkers op de werkvloer betekent dit zo goed mogelijk kunnen samenwerken en bijdragen aan het teamresultaat.


Hoe werkt zo’n jaargroep?

Een mastermind groep komt gedurende een jaar maandelijks online samen:

  • Een vaste mastermind groep bestaat gemiddeld uit 8 deelnemers (min. 6 en max. 10 leden per groep).
  • Elke deelnemer engageert zich om zoveel mogelijk aanwezig te zijn op de maandelijkse online sessies.
  • Elk werkjaar mag elk lid een probleem voorleggen aan de groep.
  • Saskia faciliteert de sessies volgens een vaste agenda.
  • Op het einde van elke sessie maken we een overzicht van 1 pagina met praktische tips die elke deelnemer kan hergebruiken.


Mastermind jaargroep

  • maandelijks Online zoom bijeenkomst op vaste momenten
  • Inbrengen probleem uit de eigen werkomgeving
  • Toegang tot de afgesloten online gespreksgroep



Neem contact op met Saskia zodat ze samen met jou de mogelijkheden overloopt.


Vraag meer informatie over de mastermind groepen



Mastermind beelddenkers op het werk jaargroepen 2023



Waaruit bestaat je deelname voor werkjaar 2023?


Maandelijkse online sessie

Elke meeting verloopt via een vast stramien:

  • Opening van de sessie
  • Feedback van de business uitdaging van vorige sessie
  • Voorstellen nieuwe business probleem
  • Groepsbespreking business probleem
  • Samenvatting lessons learned
  • Afronden

De eerste sessie in januari zal voor elke groep een kennismakingssessie worden.
Elk lid mag minstens 1 keer per jaar een business uitdaging voorleggen aan de groep.

Wanneer? Maandelijkse online sessie (niet in juli en augustus)


Toegang tot het online discussieforum op het Multi talent Leader platform

Via het online discussieforum kan je contact leggen en in gesprek gaan met andere leden van jouw mastermind groep. Het Multi Talent Leider platform is de afgesloten online leer- en community omgeving van Numentum.

Wanneer? Op elk moment van de dag 24/24uur – 7/7dagen


Waarom zou je aansluiten bij een mastermind groep voor beelddenkers?

Wat is een mastermind groep wel?

  • Je komt regelmatig samen met andere beelddenkers. Ook al werkt elk lid voor een ander bedrijf of organisatie, de uitdagingen op de werkvloer blijven dezelfde.
  • De meeste beelddenkers zijn eenzaam in hun team omdat ze anders denken en werken. Het zijn vaak sneller denkers die van de hak op de tak springen en enkele stappen vooruit denken.
  • Je breidt je netwerk uit met waardevolle contacten en gelijkgestemden.
  • Binnen elke groep delen de leden ervaringen, inzichten en goed werkende oplossingen waar andere leden veder op kunnen bouwen. Je hoeft dus niet van nul te beginnen.
  • Beelddenkers durven in actie komen wel eens uitstellen omdat ze al te vaak hun hoofd boven het maaiveld moeten steken. Niemand valt graag op of vindt het fijn om zichzelf constant te moeten verdedigen.


Wat zijn geen activiteiten van een mastermind groep?

Dit is geen vrijblijvend praatclubje.

Het doel is echt van elkaar te leren, samen te brainstormen over oplossingen en te experimenteren om de samenwerking en de communicatie binnen je eigen team in jouw bedrijf te verbeteren. 


Voor wie is zo’n Mastermind-jaargroep interessant?

Iedere professional of leidinggevende die

  • zich herkent in de kenmerken van beelddenken en  gelijkaardige profielen;
  • graag wil sparren of overleggen met gelijkgestemden;
  • op zoek is naar een klankbord van collega's die even kunnen meedenken.


Wie is de facilitator van elke mastermind groep?

Saskia Smet van Numentum, is als sparringpartner, adviseur, facilitator, trainer, coach en mentor beschikbaar voor alle leden. Ze zet haar expertise in om kennis te delen en de leden met elkaar te verbinden.


Saskia Smet begeleider en facilitator mastermind groepen voor beelddenkers op de werkvloer



Wil je de mogelijkheden persoonlijke met Saskia bespreken?

Boek direct een telefonisch kennismakingsgesprek met Saskia in haar agenda.




Verkies je om je vragen online te stellen?

Stuur ze dan door via het contactformulier.


Bronvermelding afbeeldingen: Numentum & Drawify


Veel gestelde vragen over het lidmaatschap (FAQ)

Hoe lang duurt het jaartraject van een master mind groep?

Je persoonlijke lidmaatschap loopt gedurende een periode van 12 maanden. Je bent lid van een bepaalde mastermind groep die ofwel op dinsdagvoormiddagen of woensdagavonden online samenkomt via Zoom (sessies duren telkens 1u).


Hoe bestel ik mijn lidmaatschap?

Je bestelt en betaalt onmiddellijk online.

Wat als ik met een andere manier wens te betalen dan direct online?

Neem contact op met Saskia zodat ze samen met jou naar een oplossing kan zoeken.


Krijg ik een factuur?

Je ontvangt direct na betaling een elektronische factuur.

Het is mogelijk om specifieke referenties op te laten nemen op de factuur. Als dit niet lukt met het online bestellen, neem contact op met Saskia zodat ze dit voor jou in orde kan brengen.

Voor niet-Belgische bedrijven is het mogelijk om de BTW direct te verleggen.


Wat als mijn bedrijf of organisatie meerdere medewerkers lid wil maken?

Neem contact op met Saskia zodat ze samen met jou de mogelijkheden kan bespreken.


Kan ik deze factuur gespreid betalen?

Als je als particulier lid wil worden, dan is het mogelijk om de factuur van het lidmaatschap gespreid te betalen.

Neem contact op met Saskia zodat ze samen met jou de mogelijkheden kan bespreken.


Wat als ik hier geen antwoord vind op mijn vraag?

Neem contact op met Saskia zodat ze jouw vraag kan beantwoorden.


menu

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x